Titles you rated
Extreme JobRated ★ 3.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
UsRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
DOA: Dead or AliveRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5