Movies
Ratings
572
Sea FogRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
SpyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
TroubleshooterRated ★ 2.5
VolcanoRated ★ 4.0