Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
A Dance From AfarRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
Political FeverRated ★ 4.0
UnframedRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5
ArgonRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0