Movies
Ratings
227
ArrivalRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 1.5
50 First DatesRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
LucyRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 4.0
Another EarthRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Like a VirginRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The AnimatrixRated ★ 5.0
UltravioletRated ★ 4.5
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 4.0
FriendRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.5