Titles you rated
Suicide SquadRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
The TitanRated ★ 1.5
The DreamersRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.5
Golden SlumberRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
The TableRated ★ 4.0
Tulip FeverRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Last WordRated ★ 4.5
Betty BlueRated ★ 4.5
Dark ShadowsRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0