Titles you rated
OkjaRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
300Rated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.5
Heavenly ForestRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5