Titles you rated
CarolRated ★ 5.0
The PostRated ★ 4.5
Fruitvale StationRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
HerstoryRated ★ 3.5
TullyRated ★ 4.5
Le Week-EndRated ★ 3.0
Faces PlacesRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
DenialRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0