Titles you rated
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 1.0
The MasterRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 2.5
A Good Day to Die HardRated ★ 2.0
WatchmenRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0