Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 1.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 1.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
AliensRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0