Series
Ratings
145
Skam France Season 3Rated ★ 3.5
Skam France Season 1Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.0
Dr. RomanticRated ★ 2.0
Chief KimRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
Queen of AmbitionRated ★ 2.0
The Great DoctorRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Spring WaltzRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0
Road No. 1Rated ★ 1.5