Titles you rated
The ThroneRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
Hollow ManRated ★ 3.0
Shanghai NoonRated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
The Invention of LyingRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.5
Love AffairRated ★ 2.0
Armour of GodRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Death BellRated ★ 1.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 2.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.5