Series
Ratings
35- The Lost RoomRated ★ 3.5
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.0