Titles you rated
FamilyhoodRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
Ghost SweepersRated ★ 3.0
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
RosettaRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0