Movies
Ratings
235
UnknownRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 1.0
PrisonersRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
RedRated ★ 2.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 1.0