Movies
Ratings
27
The Grand HeistRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
District 13: UltimatumRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0- AliveRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 2.5
Penny PinchersRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 2.0
Due DateRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5