Movies
Ratings
1014
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
We Have a GhostRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.0
HellRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 2.5
He Never DiedRated ★ 3.0
OldRated ★ 3.0
The Legend of TarzanRated ★ 2.5
Mystic RiverRated ★ 4.0