Movies
Ratings
594
Baby DriverRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0