Titles you rated
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 2.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
TakenRated ★ 2.5
Out of the FurnaceRated ★ 3.0