Titles you rated
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
ItRated ★ 2.5
FélicitéRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
The Great WallRated ★ 4.0
On Body and SoulRated ★ 5.0
Les habitantsRated ★ 1.5
The ParkRated ★ 1.5
Personal ShopperRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
April and the Extraordinary WorldRated ★ 3.0
Two Days, One NightRated ★ 4.5
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
Cats Don't Come When You CallRated ★ 3.5
Premium RushRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5