Movies
Ratings
166
My Rainy DaysRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 0.5
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 4.0
Any Day NowRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 1.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 3.0
A Girl at My DoorRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 2.0
A MuseRated ★ 2.0