Movies
Ratings
98
VeteranRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 0.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 1.5
The PiratesRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5