Titles you rated
The Sorcerer and the White SnakeRated ★ 4.0
The CollectionRated ★ 5.0
Cowboys & AliensRated ★ 2.0
Battle Royale II: RequiemRated ★ 3.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 3.0
DreddRated ★ 2.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 3.0
The GreyRated ★ 2.0
The Karate KidRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0