Movies
Ratings
23
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0