Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 2.5- Good PartnerRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 4.5
Doona!Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Bold TypeRated ★ 4.0