Titles you rated
Love ForecastRated ★ 4.0- 하숙집Rated ★ 1.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Lost Flower: Eo Woo-dongRated ★ 2.0
Very Good GirlsRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Late SpringRated ★ 2.5
The GuestRated ★ 3.0
The InterviewRated ★ 1.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.5
The DropRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
Snakes and EarringsRated ★ 2.0
HerRated ★ 5.0