Titles you rated
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
A LoveRated ★ 2.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
WantedRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0