Movies
Ratings
117
Man of SteelRated ★ 2.0
Eagle EyeRated ★ 2.5
Being John MalkovichRated ★ 4.5
Crying FistRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 2.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Gone with the WindRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0