Movies
Ratings
529
Fight ClubRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
MasterRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
An EducationRated ★ 3.5
Grace of MonacoRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
TrumboRated ★ 4.5
Hail, Caesar!Rated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5