Titles you rated
Van HelsingRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
HauntersRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 2.0
Knight and DayRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 3.5