Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The ChildeRated ★ 1.5
Big DealRated ★ 1.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
BladeRated ★ 2.5