Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.0- Lotus Flower FairyRated ★ 1.0
- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
He Who Can't MarryRated ★ 3.0
Twinkle TwinkleRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 0.5
H.I.TRated ★ 3.5
Pots of GoldRated ★ 2.0
Miss MermaidRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 1.0
Queen of AmbitionRated ★ 1.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 1.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0