Movies
Ratings
34
Hollow ManRated ★ 2.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5- A FishRated ★ 2.0
Deja VuRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0