Movies
Ratings
1027
Fight ClubRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Anyone But YouRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
She SaidRated ★ 5.0
West Side StoryRated ★ 4.0
Black BagRated ★ 3.5
Honey Don't!Rated ★ 3.5
AustenlandRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5
Official SecretsRated ★ 4.0
With Love, Meghan: Holiday CelebrationRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 4.5
TwistersRated ★ 2.5
A Private WarRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
The Death of StalinRated ★ 4.0