Series
Ratings
539
The Pitt Season 1Rated ★ 3.5
Heated RivalryRated ★ 5.0
2 Broke GirlsRated ★ 4.0
Boyfriend on DemandRated ★ 4.5
2 Broke GirlsRated ★ 4.0
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 4Rated ★ 3.5
His & HersRated ★ 3.0- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 5.0
2 Broke GirlsRated ★ 4.0
Human From TodayRated ★ 5.0- 2 Broke GirlsRated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
- 2 Broke GirlsRated ★ 4.5
Slow Horses Season 5Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 2.0