Movies
Ratings
746
A City of SadnessRated ★ 4.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
BabygirlRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Crazy/BeautifulRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
The Virgin SuicidesRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
3670Rated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The House That Jack BuiltRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0