Movies
Ratings
286
ExtractedRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.5
London Has FallenRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
World Trade CenterRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0