Titles you rated
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
On AirRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0