Titles you rated
- InuYashaRated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 0.5
Super BandRated ★ 3.5
How Do You Play?Rated ★ 4.0
Sporty SistersRated ★ 4.0
KairosRated ★ 3.0
I Live Alone: Girls' Secret PartyRated ★ 0.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Domestic GirlfriendRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
The Night OfRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- Forgotten SeasonRated ★ 3.5