Titles you rated
RudderlessRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Home from HomeRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.5
A Good Rain KnowsRated ★ 3.5
Listen to Your HeartRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Celeste & Jesse ForeverRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0