Movies
Ratings
371
Pitch PerfectRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
InsurgentRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5