Movies
Ratings
1133
BugoniaRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
If Anything Happens I Love YouRated ★ 3.5
The Black PhoneRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
MustangRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 3.0