Titles you rated
A je to!Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
Pingu Season 1Rated ★ 4.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.0
AjinRated ★ 3.5
Migi & DaliRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5