Series
Ratings
42
My MisterRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0