Movies
Ratings
205
RedRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.5
Eagle EyeRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Villain and WidowRated ★ 3.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5