Movies
Ratings
12
Shallow HalRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5