Movies
Ratings
60
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 1.0
Minority ReportRated ★ 1.5
CloserRated ★ 4.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 2.0
TroyRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 2.0
Dead Man WalkingRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 4.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
Back to the Future Part IIRated ★ 2.0
Shallow HalRated ★ 2.5