Series
Ratings
84
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0