Titles you rated
In the Realm of the SensesRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Dog DaysRated ★ 3.0
SwallowRated ★ 3.5
2046Rated ★ 3.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The HoleRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0