Titles you rated
Death NoteRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.5
RedRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0