Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
WickedRated ★ 5.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The Devil's DealRated ★ 2.5
Molly's GameRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.5
The Nice GuysRated ★ 3.0